FIFA 21
EA SPORTS FIFA 21 |
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵜⵉⵎⴰⵔⴰⵙ ⵜⵉⵜⵓⵔⴰⵏⵜ
ⵉⵙⴽⵓⵔⴰⵏ ⵉⵣⵣⵓⵔⴰⵏ :
| ⵜⵉⵙⵔⴰⵢ | FIFA (ⵙⵙⴰⵏⵓ ⵎⴰ ⵜⵍⵍⴰ ⵜⵓⵔⴰ ⵙ ⵓⵣⵡⴰⵔ ⵏⴻⵖ ⵙ ⵓⵎⴰⵢⵏⵓ) |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 9 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2020 |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA VancouverEA Romania |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic ArtsEA Sports |
ⵉⵙⵓⵜⵜⵉⵢⵏ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⵡⴰⵍ :
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 10ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 11 |
| ⴰⴽⵓⵔ | IntelCore i3-6100AMDAthlon X4 880K |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | NvidiaGeForce GTX 660AMDRadeon HD 7850 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | |
| ⴰⴽⵓⵔ | |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | |
| ⵔⴰⵎ | |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ |
ⴰⵙⵉⴷⵔ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⴰⵡⵉ ⵜⵓⵔⴰ ⵏⵏⴽ ⵜⴰⴱⴰⵟⵍⵜ
| Hoster | ⵜⴰⵖⵣⵉ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | ⵜⴰⵏⵏⴰⵢⵉⵏ | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|---|---|---|---|---|
|
50.3 GB | - | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
SteamRIP
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎ)
|
||||
|
55.6 GB | - | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Anker Games
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
|
55.36 GB | - | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Steam Unlocked
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
|
35 GB | - | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Fitgirl Repacks
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
