ⵜⴰⵎⵙⵙⵓⴷⵉⵜ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵜⵜⵓⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵉⵙⴼⵓⵙ ⵏ ⵜⵉⵖⵓⴼⴰⵔ ⵏ ⵜⴰⵎⴰⵏⵉⵜ, ⴰⵎ ⵓⵙⴼⵓⴷ, ⵓⴼⵍⵍⵓ, ⴰⵙⵙⴰⵡⵍ ⵏ ⵜⵎⴷⵉⵏⵜ, ⵏⵏⴰⵖ ⵜⴰⵎⴰⵏⵉⵜ ⵉⵎⴰⵏⵉⵜ.
EA SPORTS FC 25
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 100 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
EA SPORTS FC 26
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 25 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 100 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
EA SPORTS FIFA 23
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 30 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2022 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 100 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 22
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 1 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2021 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 15
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 8 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 23 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2014 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 15 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 16
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 9 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 22 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 15 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 18
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 9 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2017 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 21
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts, EA Sports |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 9 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 20
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts, EA Sports |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2019 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 19
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts, EA Sports |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 28 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2018 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 99
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts, EA Sports |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 24 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 1998 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 400 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA Football 2005
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 11 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2004 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA Football 2004
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 14
17 ⵓⵙⵙⴰⵏ 13 ⵜⵉⵙⴷⵉⴷⵉⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 24 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 17
17 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2016 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Payback
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2017 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Shift
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Slightly Mad Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2009 |
| ⵔⴰⵎ | 1 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: ProStreet
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2007 |
| ⵔⴰⵎ | 1 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 7 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Unbound
20 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Codemasters Cheshire |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 2 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2022 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Rogue
25 ⵓⵙⵙⴰⵏ 22 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Sofia, Ubisoft Kyiv |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 9 ⵎⴰⵕⵚ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...