Grand Theft Auto V (Legacy)
Grand Theft Auto 5 Legacy |
GTA 5 Legacy |
GTA V Legacy |
| Grand Theft Auto V Enhanced(2025) |
ⵎⴰⵏⵉ ⵏⴻⵖ ⵔⵉⵎⴰⵙⵜⴻⵔ ?ⵔⵉⵎⴰⵙⵜⴻⵔ ⴷ ⴰⵙⵓⴼⵖ ⵉⵜⵜⵓⵙⵙⴻⵏ ⵏ ⵜⴰⵡⴰⵍⴰ ⵉ ⵉⵎⵉⵔⴰⵏ ⵉⵎⴰⵢⵏⵓⵜⴻⵏ. ⵉⵙⵙⴻⵇⴷⴰⵛ ⴰⵏⴰⵡ ⴰⵣⵡⴰⵔⴰⵏ ⵏ ⵓⵙⵙⴰⵖ ⵏⴻⵖ ⴰⵎⵓⵜⵓⵔ, ⵎⴰⵛⴰ ⵉⴳⴳⴰ ⵉⵎⴰⵍ ⵉⵜⵜⵓⵙⵙⴻⵏⴻⵏ (ⵜⴰⵎⴻⵖⵔⴰ ⵜⴰⵎⴻⵇⵔⴰⵏⵜ, ⵉⵎⴰⵍ ⵉⵢⵢⴻⵏ) ⴷ ⴰⵙⵙⴻⴳⵎⴰⴹ ⴰⵎⴻⵣⵣⵢⴰⵏ ⵏ ⵜⵉⵔⴰⵔⵉ. ⵉⵣⴻⵎⵎⴻⵔ ⴰⴷ ⵉⴳⴳ ⴰⵙⴻⴳⴳⴻⵣ ⵏ ⵓⵣⴻⴳⴳⴰⵍ ⵏⴻⵖ ⴰⵎⵓⵔⵙ ⴰⵎⴰⵢⵏⵓ, ⵎⴰⵛⴰ ⵜⴰⵎⴰⵔⴰ ⵏ ⵜⴰⵡⴰⵍⴰ ⵜⴻⵇⵇⵉⵎ ⴰⵎ ⵎⴰⵎⴽ. |
ⵔⵉⵎⴰⵙⵜⴻⵔ ⵉⵣⴻⵔⴼ ⵅⴼ ⵓⵙⵓⴼⵖ ⴰⵎⵉⵔⴰⵏ ?ⵎⴰⵙ ⵉⵍⴰ ⵖⵓⵔⴽ ⴰⵎⵉⵔⴰⵏ ⴰⵎⴰⵢⵏⵓ ⴷ ⵜⴻⵔⵣⵓⴷ ⵉⵎⴰⵍ ⵉⵢⵢⴻⵏ ⴷ ⵜⴻⵔⴰⵔⵉ ⵉⵢⵢⴻⵏ, ⵔⵉⵎⴰⵙⵜⴻⵔ ⴰⴷ ⵉⵍⵉ ⴰⵙⵓⴼⵖ ⴰⵢⵍⵍⵉ. |
|
|
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵜⵉⵎⴰⵔⴰⵙ ⵜⵉⵜⵓⵔⴰⵏⵜ
ⵜⵉⴳⴳⴰⵢⵉⵏ :
ⵉⵙⴽⵓⵔⴰⵏ ⵉⵣⵣⵓⵔⴰⵏ :
| ⵜⵉⵙⵔⴰⵢ | Grand Theft Auto (ⵙⵙⴰⵏⵓ ⵎⴰ ⵜⵍⵍⴰ ⵜⵓⵔⴰ ⵙ ⵓⵣⵡⴰⵔ ⵏⴻⵖ ⵙ ⵓⵎⴰⵢⵏⵓ) |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 14 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2015 |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵙⵎⴰⵍ ⵏ ⵡⴰⴱ | ⵔⵣⵓ ⴰⵙⵎⴰⵍ ⵏ ⵡⴰⴱ |
ⵉⵙⵓⵜⵜⵉⵢⵏ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⵡⴰⵍ :
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 10ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 11 |
| ⴰⴽⵓⵔ | IntelCore 2 Quad Q6600AMDPhenom X4 9850 (125W) |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | NvidiaGeForce 9800 GTATIRadeon HD 4870 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 125 GB |
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | |
| ⴰⴽⵓⵔ | |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | |
| ⵔⴰⵎ | |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ |
ⴰⵙⵉⴷⵔ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⴰⵡⵉ ⵜⵓⵔⴰ ⵏⵏⴽ ⵜⴰⴱⴰⵟⵍⵜ
| ⴰⵎⵙⵏⵓⴱⴳ | ⵜⴰⵖⵣⵉ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | ⵜⴰⵏⵏⴰⵢⵉⵏ | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|---|---|---|---|---|
|
51.2 GB |
Bonus Content |
ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Fitgirl Repacks
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
|
117.6 GB |
DLCs Included |
ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Anker Games
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
|
118.5 GB | - | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
SteamRIP
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎ)
|
||||
