ⴰⵎⴰⵣⵓⵍ ⵏ ⴰⵙⵙⴻⵏⵉ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵓⵔⴰⵔ ⵉⵜⵜⵓⵙⴽⴰⵏ ⵙ ⵜⵉⵟⵟⴰⵡⵉⵏ ⵏ ⵓⵎⴰⴹⴰⵏ ⴰⵏⵣⴰⵔ, ⵉⵜⵜⵓⵙⵎⴰⵏ ⵜⴰⵎⵓⵙⵏⴰ ⵜⴰⵎⵔⴰⵔⵜ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⴳⵏ ⴷ ⵓⵎⴰⴷⴰⵏ.
Black Mesa
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Crowbar Collective |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Crowbar Collective |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵎⴰⵕⵚ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
EA SPORTS FC 26
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver, EA Romania |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 25 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 100 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Most Wanted
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 54 ⵜⵉⵙⴷⵉⴷⵉⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 30 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2012 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Heat
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2019 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Payback
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2017 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Shift
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Slightly Mad Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2009 |
| ⵔⴰⵎ | 1 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Rivals
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Dying Light
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Techland |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto V Enhanced
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 20 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 4 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 105 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto V (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 23 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 14 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 125 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...