ⵜⴰⵎⵙⴽⵙⴰⵍⵜ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵜⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵅⴼ ⵓⵙⵏⴰⴼⴰⵔ, ⴰⴼⵔⴰⵢ ⵏ ⵜⵉⵖⵓⴼⴰⵔ, ⴷ ⴰⵙⴼⵓⵙ ⵏ ⵜⵓⵙⵔⵉⵜ. ⴰⵟⵟⴰⵙ ⵏ ⵉⴼⴰⵔⵙⵏ ⴰⴷ ⵜⵣⵣⵓⵍⴷ ⴳ ⵉⵎⴰⴷⴰⵏ ⵉⵣⵣⵓⵍⵏ, ⵜⴰⵎⵙⴰⵡⴰⵍⵜ ⴷ ⵓⴼⵔⴰⵢ ⵏ ⵜⵉⵙⵔⴰⵢ.
Black Mesa
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Crowbar Collective |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Crowbar Collective |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵎⴰⵕⵚ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Black Myth: Wukong
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Game Science |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Game Science |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵖⵓⵛⵜ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 130 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Most Wanted
17 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 30 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2012 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Heat
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 17 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2019 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Payback
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2017 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need For Speed The Run
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 18 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Rivals
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 17 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Unbound
20 ⵓⵙⵙⴰⵏ 35 ⵜⵉⵙⴷⵉⴷⵉⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Codemasters Cheshire |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 2 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2022 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Dying Light
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Techland |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin's Creed 2
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 4 ⵎⴰⵕⵚ, 2010 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin's Creed: Revelations
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Ubisoft Quebec, Ubisoft Annecy, Ubisoft Singapore, Massive Entertainment |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed Liberation HD
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 5 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Sofia |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2014 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed 4: Black Flag
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Ubisoft Annecy, Ubisoft Singapore |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Brotherhood
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 21 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 17 ⵎⴰⵕⵚ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed 3 (Legacy)
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2012 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 17 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed 3: Remastered
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Ubisoft Barcelona |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵎⴰⵕⵚ, 2019 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 45 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassins Creed I
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 16 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2008 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Chronicles (Trilogy)
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 17 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Climax Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Odyssey
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 5 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2018 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 46 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Valhalla
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 10 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 160 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Syndicate
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Shadows
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 115 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...