FIFA 15
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵜⵉⵎⴰⵔⴰⵙ ⵜⵉⵜⵓⵔⴰⵏⵜ
ⵉⵙⴽⵓⵔⴰⵏ ⵉⵣⵣⵓⵔⴰⵏ :
| ⵜⵉⵙⵔⴰⵢ | FIFA (ⵙⵙⴰⵏⵓ ⵎⴰ ⵜⵍⵍⴰ ⵜⵓⵔⴰ ⵙ ⵓⵣⵡⴰⵔ ⵏⴻⵖ ⵙ ⵓⵎⴰⵢⵏⵓ) |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 23 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2014 |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
ⵉⵙⵓⵜⵜⵉⵢⵏ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⵡⴰⵍ :
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ Vistaⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 7ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 8ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 8.1ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 10ⵡⵉⵏⴷⵓⵣ 11 |
| ⴰⴽⵓⵔ | IntelCore 2 Quad Q6600AMDPhenom X4 9850 (125W) |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | NvidiaGeForce GTX 650ATIRadeon HD 5770 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 15 GB |
| ⴰⵏⴰⵎⴰⵍ ⵏ ⵓⵙⴽⵔⴰⵢ (x64) | |
| ⴰⴽⵓⵔ | |
| ⴰⴳⵔⴰⴼ | |
| ⵔⴰⵎ | |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ |
ⴰⵙⵉⴷⵔ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ
ⴰⵡⵉ ⵜⵓⵔⴰ ⵏⵏⴽ ⵜⴰⴱⴰⵟⵍⵜ
| Hoster | ⵜⴰⵖⵣⵉ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | ⵜⴰⵏⵏⴰⵢⵉⵏ | ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|---|---|---|---|---|
|
5.7 GB |
Ultimate Team Edition |
ⴰⵙⴻⴱⵜⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⵉⴷⵔ | |
|
Fitgirl Repacks
(ⴰⵣⵔⴰⵔ ⵏ ⵓⵙⴳⴰⵎⵜⵓⵔⵔⴻⵏⵜ)
|
||||
