ⵙⵏⴰⵜ ⵜⵉⵙⵎⵓⵍⵉⵏ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵜⵉⵙⴽⴰⵏⵉⵏ ⵜⵉⵎⵙⵉⵏⵉⵏ, ⵉⵎⵎⴰⵢⵏ ⴰⴽⴽ ⵙ ⵜⵉⵎⵙⵉⵏⵉⵏ ⵙⵉⵏ. ⵜⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵅⴼ ⵓⵔⴰⵔ ⵉⴼⵙⵙⴰⵙ ⴷ ⵉⵙⵙⵓⵎⵔⵏ.
Assassin’s Creed: Chronicles (Trilogy)
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Climax Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Deathless. The Hero Quest
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 20 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | 1C Game Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | FOR-GAMES CR LTD |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 12 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⴰⵎⵓⵟⵟⵓ ⵏ ⵉⴳⵎⴰⴹ : 2