ⴰⵎⵎⴰⵣⵔⵓⵢ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵜⵜⴰⵎⵓⵏ ⴳ ⵜⴰⵍⵍⵉⵜ ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵉⵜⵜⵡⴰⵙⵙⵉⵏ ⴳ ⵉⵙⴽⴽⵍ ⵏ ⵉⵎⴽⴽⴰⵙⵏ, ⵜⵉⵖⵔⵎⵜⵉⵏ, ⴷ ⵉⵙⵔⵓⵙⵏ, ⵉⵏⵏⴰⵍⴰ ⵙ ⵜⴰⵙⵎⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵙⵉⵔⵜ ⵏⵉⵖ ⵜⴰⵎⵣⵔⵓⵢⵜ.
Assassin's Creed: Revelations
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 2 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Ubisoft Quebec, Ubisoft Annecy, Ubisoft Singapore, Massive Entertainment |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Brotherhood
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 22 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 17 ⵎⴰⵕⵚ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassins Creed I
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 17 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2008 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Valhalla
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 10 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 160 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...