ⴰⵎⵣⵡⴰⵔⵓ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵓⵔⴰⵔ ⵉⴼⵙⵙⴰⵙ ⴷ ⵉⵎⴰⵙⵙⴰⵏ, ⵉⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⴰⵟⵟⴰⵙ ⵅⴼ ⵜⴰⴼⴽⴰ ⵜⴰⵎⵙⵙⵓⵙⵜ ⵓⵔ ⵅⴼ ⵜⵓⵎⵓⵔⵉⵏⵜ ⵏⵏⴰⵖ ⵜⵓⵙⵔⵉⵜ ⵜⴰⵣⵣⵓⵍⵜ.
Black Mesa
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Crowbar Collective |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Crowbar Collective |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵎⴰⵕⵚ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA 99
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts, EA Sports |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 24 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 1998 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 400 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA Football 2005
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 21 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 11 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2004 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
FIFA Football 2004
16 ⵓⵙⵙⴰⵏ 22 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Vancouver |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Stellar Entertainment |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 45 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Porsche Unleashed
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Eden Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵎⴰⵕⵚ, 2000 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 600 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin's Creed 2
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 4 ⵎⴰⵕⵚ, 2010 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 1 ⴰⵙⵙ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North, Grove Street Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 19 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto San Andreas (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 1 ⴰⵙⵙ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games, Rockstar North |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵢⵓⵏⵢⵓ, 2005 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3.6 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 11 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 10 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: Vice City (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 12 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto III – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 13 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto III (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 13 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2002 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 500 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 14 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 34 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 19 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North, Rockstar Toronto |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 24 ⵎⴰⵕⵚ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 22 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...