ⴰⵎⵥⴰⵍ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵉⵏⵉ ⵜⵉⵙⵓⴳⵔⴰⵜ ⵏ ⵜⵉⵄⴰⵡⵏⴰ, ⴳ ⵓⵎⴳⵔⴰⴷ, ⴰⵙⵔⴰⵡ ⵏ ⵉⴷⴰⵎⵎⵏ, ⵏⵉⵖ ⵉⵙⴽⴽⵍ ⵉⵄⴰⵡⵏⴰⵏ, ⵉⵜⵜⴰⴳⵉ ⵓⵔ ⵉⵎⵎⵓⵔⴰ ⵉ ⴽⵓ ⵢⴰⵏ.
Black Myth: Wukong
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Game Science |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Game Science |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵖⵓⵛⵜ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 130 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Dying Light
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Techland |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Valhalla
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 10 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 160 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Shadows
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 21 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 115 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Mirage
26 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Bordeaux |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 5 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 1 ⴰⵙⵙ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North, Grove Street Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 19 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 12 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 10 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: Vice City (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 12 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto III – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 13 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto III (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 13 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2002 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 500 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 14 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2023 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 34 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...