ⴰⵙⵏⵉⴷ ⴷ ⴰⵖⵔⵉⵙ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵜⴰⵎⵙⴻⴷⵉⵔⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⵜⴰⵎⵓⵛⵛⴰⵜ ⵉⵙⴻⵎⵎⵓⵏ ⵅⴼ ⵓⵎⵏⴰⵖ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⴷⴷⵓ ⵉⵎⵓⵔⵓⵏ ⵙ ⵜⵉⵙⵉⵏⴼⵓⵍⵉⵏ ⵏ ⵓⵎⵙⴰⵏⴰⵖ ⴰⴷⵔⵓⵙ ⴰⵎ ⵜⵉⴳⵔⵓⵎⴰ, ⵜⵉⴳⵔⵓⵎⵉⵏ ⵏ ⵓⴼⴻⵔⵙⴰ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵉⵍⴰⵙⵉⵏ. ⴰⵎⴰⵔⴰ ⵎⴰⵛ ⵉⵍⵍⵉ ⴷ ⵜⴰⵎⵓⵙⵏⴰ ⵏⴻⵖ ⵓⵙⴻⵏⵏⴰⵢ ⴰⵙⵎⴰⵔ, ⵎⴰⵛⴰ ⴰⴷ ⵜⵙⴻⴽⴽⵔⴻⴷ ⴰⵙⴻⴱⴷⴰⴷ ⵏ ⵉⵎⵛⵛⴰⵔⵏ ⵙ ⵡⴰⵍⵓ ⵎⴰ ⵢⵉⵍⵉⵏ ⵙ ⵜⴰⵔⴰⵡⵜ ⴷ ⵜⵉⵎⵙⵙⵓⴷⵉⵏ ⵜⴰⵣⵣⵓⵔⵉⵏ.
Black Myth: Wukong
15 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Game Science |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Game Science |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵖⵓⵛⵜ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 130 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Dying Light
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Techland |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...