ⵜⴰⵏⵙⴰⵢⵜ ⵜⴰⵎⵣⵡⴰⵔⵓⵜ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵉⵏⵉ ⵜⴰⵎⵖⴰⵔⵜ ⴰⵎⵣⵡⴰⵔⵓ ⴳ ⵓⵔⴰⵔ, ⵉⵜⵜⴰⴳ ⴰⵙⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⵏⵎⵓⴷⵉ ⴷ ⵜⵙⵉⵔⵜⵉⵏ ⵉⵎⵣⵔⵓⵢⵉⵏ.
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed Liberation HD
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Sofia |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2014 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Chronicles (Trilogy)
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Climax Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 12 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Odyssey
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 2 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 5 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2018 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 46 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Valhalla
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 10 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 160 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Syndicate
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 8 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Shadows
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 21 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 115 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...