ⴰⵙⵏⵓⴱⴳ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵜⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵅⴼ ⵓⵙⵏⴰⴼⴰⵔ ⵏ ⵉⵎⴰⴷⴰⵏ, ⴰⴷ ⵉⵍⵉⵏ ⵉⵎⵇⵇⵔⵏ ⵏⵏⴰⵖ ⵉⵎⵥⵥⵢⴰⵏⵏ, ⵜⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵅⴼ ⵜⵓⴼⵉⵖⵜ ⴷ ⵜⴰⵎⵙⴰⴳⵏⵜ ⴷ ⵓⵎⴰⴷⴰⵏ.
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Dying Light
21 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Techland |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2015 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 40 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed Liberation HD
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 6 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Sofia |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵢⴰⵏⵏⴰⵢⵔ, 2014 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed 4: Black Flag
22 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal, Ubisoft Annecy, Ubisoft Singapore |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassins Creed I
23 ⵓⵙⵙⴰⵏ 17 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵉⴱⵔⵉⵔ, 2008 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Odyssey
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 2 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 5 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2018 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 46 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Shadows
24 ⵓⵙⵙⴰⵏ 21 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Quebec |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 20 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 16 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 115 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Assassin’s Creed: Origins
25 ⵓⵙⵙⴰⵏ 11 ⵜⵉⵙⴷⵉⴷⵉⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Ubisoft Montreal |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Ubisoft Entertainment |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 27 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2017 |
| ⵔⴰⵎ | 6 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 42 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Sam & Max: The Devil's Playhouse
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 11 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Skunkape Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Skunkape Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 14 ⵖⵓⵛⵜ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...