ⴰⵙⵙⵉⵡⴹ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⴰⵙⵙⴰⵡⵍ ⵏ ⵉⵎⴰⵙⵙⵓⵏⵏ ⴰⵎ ⵉⵎⵓⵜⵓⵔⵏ, ⵉⵎⵓⵜⵓⵔⵙⵉⴽⵍⵉⵏ, ⵏⵏⴰⵖ ⵉⵎⵓⵜⵓⵔⵏ ⵉⵎⵙⵓⵔⴰⵙⵏ, ⵜⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵅⴼ ⵜⴰⵎⵓⵔⵉⵏⵜ ⴷ ⵜⵎⵣⵔⵓⵢⵜ.
Need for Speed: Most Wanted
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 53 ⵜⵉⵙⴷⵉⴷⵉⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 30 ⴽⵜⵓⴱⵔ, 2012 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 20 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Heat
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2019 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Hot Pursuit (Legacy)
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 16 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2010 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
18 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Stellar Entertainment |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 45 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Porsche Unleashed
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Eden Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 29 ⵎⴰⵕⵚ, 2000 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 600 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Shift
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 7 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Slightly Mad Studios |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵛⵓⵜⴰⵏⴱⵉⵔ, 2009 |
| ⵔⴰⵎ | 1 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 8 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need For Speed The Run
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 8 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 15 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2011 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 18 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Underground 2
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 10 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 9 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2004 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: Underground
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 18 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 17 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Rivals
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 19 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Ghost Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 19 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2013 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 30 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Undercover
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 20 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 18 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2008 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 5.5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed: ProStreet
19 ⵓⵙⵙⴰⵏ 23 ⵉⵙⵔⴰⴳⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | EA Black Box |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2007 |
| ⵔⴰⵎ | 1 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 7 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Need for Speed Unbound
20 ⵓⵙⵙⴰⵏ 1 ⴰⵙⵔⴰⴳ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Criterion Games, Codemasters Cheshire |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Electronic Arts |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 2 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2022 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 50 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto San Andreas (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 1 ⴰⵙⵙ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games, Rockstar North |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 6 ⵢⵓⵏⵢⵓ, 2005 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 3.6 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto: Vice City (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 12 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 13 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2003 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 1 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto III (Legacy)
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 13 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 21 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2002 |
| ⵔⴰⵎ | 256 MB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 500 MB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Grand Theft Auto V Enhanced
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 20 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Rockstar North |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Rockstar Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 4 ⵎⴰⵕⵚ, 2025 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 105 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...