ⴽⵕⴰⴹ ⵜⵉⵙⵎⵓⵍⵉⵏ
ⵙⵓⵙⵔⵓ ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⴰⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵜ ⵏ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⴻⴳ ⵜⴰⴽⴰⵜⵉⴳⵓⵔⵉⵜ ⵉⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ. ⴰⴼⴻⵔ ⵜⵉⵔⵓⵔⵉⵏ ⵜⴻⵙⴻⵍⵍⵉⵏ, ⵜⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉⵙⵙⵓⴼⵖⴻⵏ ⴷ ⵜⵉⵙⴻⴼⵔⴰⵏⵉⵏ ⵉⵜⵜⵓⵙⴻⵎⵎⵓⵏ. ⵎⴰⵛⴰ ⵜⵙⴻⴷⴷⵓⴷ ⴰⴽⴽⴰⵢ, ⵜⴰⵎⴰⵣⵉⵔⵜ, ⵓⵙⵓⴳⵓⵔ ⵏⴻⵖ ⵜⵉⵙⵓⴳⴰ ⵉⵏⴷⵉ, ⵜⴰⵙⴻⴽⵍⴰ ⵏⵏⴻⵖ ⵜⵙⴻⵔⵔⵉ ⵉⴼⴻⵔⴽⴰⵏ ⵉ ⴽⵓⵍⵍⵓ ⵓⵎⵙⴻⴷⴷⵓ. ⴽⵛⵛⵎ ⴷⴻⴳⵙ ⴰⴷ ⵜⴰⴼⴻⴷ ⵜⵓⵔⴰ ⵉⴷ ⴰⴷ ⵜⴻⵃⵎⵎⵉⴷ ⴰⵙⵙⴰ!
ⴰⵙⵏⵓⵎⴰⵍ ⵏ ⵜⴰⴳⴳⴰⵢⵜ : ⵉⵙⵙⵓⵍⵙⴰ ⵜⵉⵙⴽⴰⵏⵉⵏ ⵜⵉⵎⵙⵉⵏⵉⵏ ⵏ ⴽⵔⴰⴹ, ⵜⵙⵙⴰⵡⵍ ⵜⴰⵎⵓⵙⵏⴰ ⵜⴰⵎⵔⴰⵔⵜ. ⵜⵙⵙⴰⵡⵍ ⴰⵙⵏⴰⴼⴰⵔ ⵏ ⵉⵎⴰⴷⴰⵏ ⵉⵎⵇⵇⵔⵏ ⴷ ⵜⴰⵎⵙⴰⴳⵏⵜ ⴳ ⵜⵓⴳⵜⵉⵡⵜ 3D.
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Sam & Max: The Devil's Playhouse
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 11 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Skunkape Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Skunkape Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 14 ⵖⵓⵛⵜ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Sam & Max: Beyond Time and Space
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 11 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Skunkape Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Skunkape Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 8 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2021 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Sam & Max Save the World: Remastered
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 11 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Skunkape Games |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Skunkape Games |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 2 ⴷⵓⵊⴰⵏⴱⵉⵔ, 2020 |
| ⵔⴰⵎ | 2 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 2 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
Sonic Unleashed
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 16 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Sonic Team |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Sega Corporation |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 18 ⵏⵓⵡⴰⵏⴱⵉⵔ, 2008 |
| ⵔⴰⵎ | 4 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 10 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...
What the Fog
1 ⴰⵢⵢⵓⵔ 17 ⵓⵙⵙⴰⵏ
| ⵉⵎⵙⴰⵏⴼⵍⵉⵏ | Behaviour Interactive |
|---|---|
| ⵉⵎⵙⴰⵏⵙⴰⵔⵏ | Behaviour Interactive |
| ⴰⵣⵣⵉⵎ ⵏ ⵓⵙⵙⵓⴼⵖ | 14 ⵎⴰⵢⵢⵓ, 2024 |
| ⵔⴰⵎ | 8 GB |
| ⴰⴷⵉⵙⴽ | 5 GB |
ⵓⵍⴰⵛ ⵜⴰⵎⴰⵙⵙⴰⵍⵜ ⵏ ⵜⵓⵔⴰ ⴷⵖⵉ ...